Esame pasaulyje žinomų automobilių dujų įrangos gamintojų LANDIRENZO (Italija) ir LOVATO oficialus atstovas Lietuvoje.

Lietuvoje nemažai autoservisų montuoja dujų įrangą automobiliuose.  Automobilių dujų įrangą LANDIRENZO, LOVATO montuojame ir remontuojame. Pagal Lietuvos Respublikos ratifikuotas sutartis, dujų įrangos montavimas automobiliuose turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Svarbiausia, kad suskystintų naftos dujų įranga, kuri naudojama automobiliuose ir jos elementai būtų sertifikuoti. Tai būtina todėl, kad suskystintų naftos dujų įranga priklauso didesnio pavojingumo kategorijai. Montuojant ir aptarnaujant automobilius su šia įranga yra keliami aukštos darbo kultūros, patikimumo bei kokybės kriterijai. Įmonė, kuri užsiima dujų įrangos montavimu turi turėti Technikos priežiūros tarnybos liudijimą, kuris patvirtina, kad įmonė gali įrengti automobilių dujų įrangą.

Reikalavimai keliami ne tik automobilių dujų įrangos rengėjams, tačiau ir vairuotojams, kurie važinėja pertvarkytu automobiliu su suskystintomis dujomis. Yra tam tikros šios įrangos eksploatavimo taisyklės, jas privalo pranešti įmonė, teikianti dujų įrangos montavimo paslaugas.

Rekomenduojame automobilių savininkams, kurie ketina montuoti į automobilių dujų įrangą,  pasitikrinti, kad dujinės įrangos elementai būtų sertifikuoti, ar yra visos reikalingos matavimo priemonės ir, ar tos priemonės yra valstybės patikrintos. Jeigu nebus įsitikinta, kad įmonė, teikianti paslaugą, yra kompetentinga, atitinkanti visus reikalavimus ir turinti Technikos priežiūros tarnybos išduotą liudijimą, tuomet nėra garanto, kad sumontuota dujinė įranga atitiks kokybės, saugumo ir patikimumo kriterijus. Tik išsiaiškinus, ar įmonė atitinka visus reikalavimus, vairuotojai galės saugiau naudotis ir važinėtis automobiliu.